Straż Graniczna Nadbużański Oddział Straży Granicznej Utrudnienia w ruchu ciężarowym przy przekraczaniu granicy państwowej przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Utrudnienia w ruchu ciężarowym przy przekraczaniu granicy państwowej przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach

Dariusz Sienicki
20.12.2017

W związku z trwającymi pracami remontowymi na terenie terminalu samochodowego w Koroszczynie w powiecie bialskim, występują utrudnieniach w ruchu przy przekraczaniu granicy państwowej przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach. Prace remontowe potrwają do końca stycznia 2018r.

 

Jak informuje Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych, w związku z rozpoczęciem remontu nawierzchni drogi dojazdowej od drogi celnej do pawilonów kontrolnych na terenie terminala samochodowego w Koroszczynie, należy spodziewać się utrudnień w ruchu przy przekraczaniu granicy przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach.

 

W związku z prowadzonymi pracami wystąpią ograniczenia dla pojazdów ponadnormatywnych. Maksymalne parametry dopuszczone do poruszania się na terminalu samochodowym w Koroszczynie podczas prac remontowych są następujące:

  1. max długość -18 m,
  2. max szerokość – 2,60 m,
  3. masa całkowita – 40 t,
  4. max nacisk osi – 11,5t.

 

Prace remontowe potrwają do końca stycznia 2018r.

do góry