Straż Graniczna Nadbużański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusz NOSG – dwukrotnym medalistą mistrzostw kulturystycznych - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusz NOSG – dwukrotnym medalistą mistrzostw kulturystycznych

Dariusz Sienicki
28.03.2019

Sierż. SG Przemysław Joniec, który na co dzień pełni służbę w Placówce Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Hrebennem, został dwukrotnym medalistą mistrzostw kulturystycznych.

W dniach 23-24 marca br. w Grodzisku Wielkopolskim odbyłby się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness. W kategorii kulturystyka służb mundurowych funkcjonariusz NOSG - sierż. SG Przemysław Joniec zdobył srebrny medal, pokonując tym samym przedstawicieli Policji, Wojska Polskiego oraz Służby Więziennej. Tydzień wcześniej, podczas Otwartych Mistrzostw Pomorza w Kulturystyce i Fitness w Bytowie, nasz funkcjonariusz zajął III m-ce w kat. kulturystyka klasyczna mężczyzn.

 

  • Funkcjonariusz NOSG – dwukrotnym medalistą mistrzostw kulturystycznych
    Funkcjonariusz NOSG – dwukrotnym medalistą mistrzostw kulturystycznych

 

Swoją przygodę z siłownią i sportami sylwetkowymi Przemek rozpoczął 12 lat temu. Wcześniej w Gdańsku, podczas Debiutów Kulturystycznych PZFiTS 2019, otarł się o już podium i został sklasyfikowany na czwartej pozycji.  Kolejne mistrzostwa były więc dla niego jeszcze bardziej udane. Już niedługo, przed Przemkiem kolejne zawody w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w Kielcach, które będą dla niego najważniejszą imprezą w tym roku. Trzymamy kciuki!

do góry