Straż Graniczna Nadbużański Oddział Straży Granicznej BMW z przerobionym numerem VIN odzyskane w Terespolu - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

BMW z przerobionym numerem VIN odzyskane w Terespolu

Wojciech Kopeć
01.08.2022

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód osobowy marki BMW o szacunkowej wartości około 55 tysięcy złotych.

W sobotę (30 lipca br.), na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano 37 – letniego obywatela Białorusi. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki BMW (2016 rok prod.), o szacunkowej wartości 55 tys. zł. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze SG ustalili, iż numer identyfikacyjny VIN pojazdu umieszczony jest w miejscu odbiegającym od umiejscowienia oryginalnego oraz został naniesiony techniką znacznie odbiegającą od stosowanej przez producenta auta.

 

  • BMW z przerobionym numerem VIN odzyskane w Terespolu
    BMW z przerobionym numerem VIN odzyskane w Terespolu

 

 W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze a następnie zatrzymaną osobę wraz z samochodem przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji w Terespolu.

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

do góry