Straż Graniczna Nadbużański Oddział Straży Granicznej Mercedes poszukiwany w Austrii odnalazł się w Dołhobyczowie - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Mercedes poszukiwany w Austrii odnalazł się w Dołhobyczowie

Rafał Król
21.11.2022

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwany samochód osobowy marki Mercedes o szacunkowej wartości 170 tys. zł.

W niedzielę (20 listopada br.), na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie, na kierunku wjazdowym do Polski, przerwano podróż 46-letniemu obywatelowi Ukrainy. Mężczyzna podróżował samochodem osobowym marki Mercedes E200 (rok prod. 2019). W toku prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd ten jest poszukiwany jako utracony na terytorium Austrii. W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Samochód o szacunkowej wartości 170 tys. zł został zabezpieczony na służbowym parkingu, zaś kierowcę  przesłuchano w charakterze świadka.

 

  • Funkcjonariusz SG podczas kontroli pojazdu
    Funkcjonariusz SG podczas kontroli pojazdu
  • Funkcjonariusz SG podczas kontroli pojazdu
    Funkcjonariusz SG podczas kontroli pojazdu

 

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości prawie 11 mln zł.

do góry