Straż Graniczna Nadbużański Oddział Straży Granicznej Toyota o wartości 400 tys. zł odnalazła się Dorohusku - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Toyota o wartości 400 tys. zł odnalazła się Dorohusku

Dariusz Sienicki
28.06.2022

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny zabezpieczyli poszukiwany samochód. Tym razem odnaleziono pojazd osobowy marki Toyota o szacunkowej wartości 400 tysięcy złotych.

W sobotę (25 czerwca br.), na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 56-letniej obywatelce Ukrainy. Kobieta próbowała wjechać z Polski na Ukrainę, samochodem marki Toyota Land Cruiser (rok prod. 2016), o szacunkowej wartości 400 tys. zł. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd ten jest poszukiwany jako utracony na terytorium Ukrainy. W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Podróżną przesłuchano w charakterze świadka, zaś pojazd został zabezpieczony przez funkcjonariuszy SG do dalszych czynności.

  • Kontrola pojazdu prowadzona przez funkcjonariusza Straży Granicznej
    Kontrola pojazdu prowadzona przez funkcjonariusza Straży Granicznej

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości prawie 7 mln zł.

do góry